Vstupenky

Vstupenky jsou v prodeji v pokladně kina. Pokladna se otevírá v den projekce cca 1 hodinu před začátkem prvního představení, tedy zpravidla v pátek ve 14 hodin.

Nejsou-li již volné žádné rezervace, nemusí to znamenat, že je vyprodáno. Část vstupenek je vždy ponechána do volného prodeje, několik minut před začátkem projekce jsou uvolněny též nevyzvednuté (propadlé) rezervace.

Rezervace ani vstupenky nejsou vázány na konkrétní sedačky; v kinosále se můžete posadit na libovolné neobsazené místo.

Rezervace

Některá představení bývají vyprodaná. Chcete-li mít jistotu, že se do sálu vejdete, předem si vstupenky rezervujte.

Prosíme vás, abyste si zarezervované vstupenky vyzvedli v pokladně nejpozději 5 minut před začátkem představení, jinak může vaše rezervace propadnout. Při vyzvedávání vstupenek sdělte pokladnímu jméno, na které jsou vstupenky rezervovány.

Možnost rezervace končí 1 hodinu před začátkem projekce.

On-line rezervace jsou zajišťovány prostřednictvím externí služby, která má tato omezení:

  • Vloženou rezervaci nelze upravovat - pouze zrušit a následně nahradit novou rezervací
  • Na jednu akci (projekci) nelze vložit více objednávek na stejnou uvedenou e-mailovou adresu. Chcete-li navýšit počet rezervovaných míst, je nutno buď předchozí objednávku napřed zrušit, nebo přiobjednávku zadat s jinou e-mailovou adresou.
  • V rámci jedné rezervace lze rezervovat nejvýše 10 míst. Chcete-li rezervovat více míst, rezervujte další místa s jinou e-mailovou adresou nebo telefonicky. 

Jméno či přezdívka, které uvedete při rezervaci, slouží pouze k identifikaci rezervace při vyzvedávání vstupenek na pokladně. E-mailová adresa slouží k zaslání potvrzení o přijaté rezervaci. Zadané telefonní číslo obvykle k ničemu nepoužíváme, externí služba bohužel neumožňuje rezervace bez tohoto údaje - nechcete-li zadávat své telefonní číslo, můžete zadat vymyšlené číslo o nejméně 7 číslicích, např. 1111111. Pokud by došlo ke změně nebo zrušení programu, pokusíme se vás kontaktovat na uvedené e-mailové adrese, výjimečně telefonicky. Kontaktní údaje mohou být využity též například k oznámení nálezu ztracených předmětů apod.

Rezervace

REZER VACE

on-line

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.