Termíny rezervací a prodeje

01.11.2017 11:45

Rezervace

Rezervovat vstupenky můžete až 90 dní před projekcí (pokud je již film uveden v programu) a nejpozději jednu hodinu před začátkem projekce, pokud ovšem není dříve naplněna kapacita 50 vstupenek určených pro rezervaci. Rezervaci můžete zrušit nejpozději hodinu před představením pouze prostřednictvím linku, který je v potvrzovacím e-mailu.

 

Prodej elektronické vstupenky COOL-TICKET

Koupit elektronickou vstupenku můžete od momentu zveřejnění filmu v aplikaci COOL-TICKET, což bývá zpravidla měsíc dopředu. Nákup končí hodinu před začátkem představení, pokud nejsou mezitím vstupenky vyprodány. Na každé představení je k dispozici 10 vstupenek. Počet prodaných vstupenek je aktualizován na stránce PRODEJ. Vstupenky nelze jednoduchým způsobem vracet, bližší informace též na stránce PRODEJ v bodě 4.

 

Prodej v pokladně kina

Pokladna je otevřena v den projekce hodinu před začátkem prvního představení, tedy zpravidla v pátek ve 14 hod. V pokladně je k dispozici na každé představení min. 18 vstupenek (kapacita sálu je 78 míst, z toho 50 vstupenek je určeno pro rezervaci, která končí hodinu před začátkem představení, a 10 elektronických vstupenek COOL-TICKET, jejichž prodej končí též hodinu před začátkem představení).

Zpět

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.