Aktuální program

15:00

 

17:00

 

19:00

 


Upozornění

Na každé představení je k dispozici 30 míst pro rezervaci přes internet. Dalších 30 vstupenek je vyhrazen pro telefonickou rezervaci (tel. 220930535). Telefonická rezervace končí v den projekce v 11.00. Zbytek vstupenek je vyhrazen do volného prodeje v pokladně kina před představením. Pokladna kina je otevřena hodinu před začátkem prvního představení (tedy např. ve 14 hod.).

V případě, kdy rezervace obsadí plnou kapacitu sálu, je nutné vstupenky zakoupit na pokladně nejpozději 5 min. před začátkem představení.

Po případném zaplnění rezervačních míst přes internet a na podatelně úřadu jsou zbylé vstupenky v prodeji na pokladně kina v pátek hodinu před začátkem prvního představení (tedy zpravidla od 14 hod.) až do vyprodání. Vstupenky lze KOUPIT i přes internet ON-LINE (nejpozději hodinu před začátkem představení).

Název formuláře

Stav volných míst přes internetovou rezervaci

 

film 1 15 hod. 30 míst  
       
       
film 2 17 hod. 30 míst  
       
       
film 3 19 hod. 30 míst  
       
       

 

Upozornění

1. Aktuální stav objednaných rezervací je upravován ručně administrátorem. To znamená, že se čísla v tabulce hned nezmění, když odešlete svoji objednávku. Vaše rezervace se zde zpravidla objeví do hodiny od objednání, nejpozději do 24 hodin. 

2. Z technologických a časových důvodů nelze odesílat zpětné e-maily o potvrzení zaslaných objednávek. Pro vaši kontrolu si zapamatujte datum, čas a počet vstupenek v objednávce a tyto údaje porovnejte z výše uvedeným přehledem.

3. Pro objednání rezervace si vyberte pouze jednu z možností: buď internetovou rezervaci nebo telefonickou rezervaci. Při obojím způsobu rezervace zdvojujete svoji rezervaci a tím snižujete počet míst pro další zájemce.

testovani

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.